Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+3عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. کرج
  4. کوی بهار
کد آگهی: 3522929
انتشار: 9 ساعت پیش

اپارتمان ۱۰۵ متری کرج شهرک اتیه

قیمت کل(تومان)6.10 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)58.10 میلیون
نوع سند: تک برگ
کرج - کوی بهار
ساخت 1404
105 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 2
تعداد کل طبقات:6 طبقه
آب گرم:پکیج
تعداد سرویس‌بهداشتی:1
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:شوفاژ
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سرامیک
پارکینگ سرپوشیده درب ریموت سیستم اعلام حریق درب ضد سرقت
واحد کلید نخورده
خام
دسته اول ۱۰۰ میلیون بابت سند کم میشود سند در حال صدور است توسط سازنده
پذیرایی نورگیر و دل باز
دسترسی راحت به تمامی مغازه ها

اپارتمان ۱۰۵ متری کرج شهرک اتیه

قیمت:6.10میلیارد

مالک
Background pattern
مالک