4. منطقه 1
  5. فرمانیه
کد آگهی: 3522897
انتشار: 1 روز پیش

آپارتمان ۲۸۰ متری تک واحدی نئوکلاسیک

قیمت کل(تومان)155 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)553.57 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - فرمانیه
ساخت 1396
280 متر
3 اتاق
انباری
3 پارکینگ
آسانسور
طبقه 5
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:4
نوع سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
تعداد واحد در طبقه:1 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:داکت اسپیلت
سرمایش:داکت اسپیلت
نمای ساختمان:نمای رومی (کلاسیک)
جنس کف:سنگ
مبله دوربین مداربسته استخر جکوزی بالکن و تراس اینترنت مرکزی پارکینگ سرپوشیده سونا آشپزخانه مبله کپسول آتش‌نشانی باشگاه سالن اجتماعات سیستم اعلام حریق سیستم خانه هوشمند فضای بازی کودکان نگهبانی ۲۴ ساعته لابی اجازه ورود حیوانات خانگی باغ بام (روف گاردن) درب ضد سرقت
۲۸۰متر
تک واحدی
طبقه پنجم
در کل پنج طبقه
نئوکلاسیک
۸ ساله
۳ خواب مستر
نور و نقشه عالی
متریال درجه یک
لابی مجلل
فول مشاعات
۳ پارکینگ سندی

۲۰درصد زیر قیمت

فایل شخصی

برای بازدید با من تماس بگیرید

من فریمهر رضاپور مشاور شما و در کنار شما هستم

آپارتمان ۲۸۰ متری تک واحدی نئوکلاسیک

قیمت:155میلیارد

آژانسمعتمد
Background pattern
آژانسمعتمد