4. منطقه 1
  5. قیطریه
کد آگهی: 3522889
انتشار: 1 روز پیش

فروش زمین ۴۷ متری در ۲ طبقه با سند شخصی

قیمت کل(تومان)11.90 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)253.19 میلیون
قابل معاوضه
نوع سند: تک برگ
تهران - قیطریه
اشاره نشده
47 متر
اشاره نشده
انباری ندارد
اشاره نشده
آسانسور ندارد
اشاره نشده
تعداد کل طبقات:2 طبقه
آب گرم:آبگرم کن
تعداد سرویس‌بهداشتی:2
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی
تعداد واحد در طبقه:اشاره نشده
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:بخاری
سرمایش:کولر آبی
نمای ساختمان:نمای سیمانی
جنس کف:سرامیک
اینترنت مرکزی کپسول آتش‌نشانی سیستم اعلام حریق سیستم خانه هوشمند آنتن مرکزی دوربین مداربسته نگهبانی ۲۴ ساعته درب ضد سرقت
به نام خالق و معمار هستی
47 متر زمین
در 2 طبقه
حیاط دار
گذر 4
سند شخصی بدون هیچ مشکلی
(( فایل کاملا شخصی ))
زیر قیمت منطقه و مشابه
مناسب برای سرمایه گذاری تجمیع و آینده خوب
جهت معرفی فایل های مشابه تماس بگیرید
و ..
کارشناس ارشد ملکی منطقه
مهندس میلاد محمدی

فروش زمین ۴۷ متری در ۲ طبقه با سند شخصی

قیمت:11.90میلیارد

آژانسجزیره
Background pattern
آژانسجزیره