Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+1عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. آجودانیه
کد آگهی: 3522693
انتشار: 1 روز پیش

فروش آپارتمان نوساز در آجودانیه

قیمت کل(تومان)131.60 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)598.18 میلیون
تهران - آجودانیه
نوساز
220 متر
3 اتاق
انباری
2 پارکینگ
جنس کف:اشاره نشده

متراژ 220 متر / ایده آل برای زندگی مدرن

متن آگهی:
فرصتی ممتاز برای خرید یک واحد نوساز در منطقه آرام و دلپذیر آجودانیه:

مشخصات واحد:
🔹 متراژ: 220 متر با طراحی هوشمند
🔹 اتاق: 3 اتاق خواب با نورگیری عالی
🔹 سن بنا: صفر سال، آماده بهره‌برداری

امکانات و ویژگی‌ها:
✅ آسانسور: موجود
✅ انباری: دارد
✅ پارکینگ: 2 فضای اختصاصی

لوکیشن:
📍 واقع در تهران - آجودانیه، با دسترسی آسان به خدمات و امکانات شهری

فروش آپارتمان نوساز در آجودانیه

قیمت:131.60میلیارد

آژانساملاک الوند
Background pattern
آژانساملاک الوند