Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
  1. خانه
  2. خرید
  3. رودسر
  4. رحیم اباد
کد آگهی: 3522652
انتشار: 3 ساعت پیش

ویلا نوساز ۲۷۴ متری با ۲ اتاق خواب در قاسم آباد

قیمت کل(تومان)10 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)36.50 میلیون
رودسر - رحیم اباد
نوساز
274 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور ندارد
طبقه 1
تعداد کل طبقات:1 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:1
نوع سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
تعداد واحد در طبقه:1 واحد

موقعیت مکانی: قاسم اباد
متراژ: ۲۷۴ متر مربع
مشخصات ملک:
نوع بنا: ویلا
طبقه: ۱
سال ساخت: ۱۴۰۵ (کاملاً نوساز)
اتاق خواب: ۲ اتاق خواب دلباز
امکانات داخلی: دارای ۱ پارکینگ، انباری، بالکن، درب امنیتی

نوساز بودن: بهره‌مندی از طراحی‌های مدرن و با کیفیت.
کیفیت ساخت بالا: اطمینان از استحکام با استفاده از بهترین مصالح.
موقعیت مناسب: واقع در منطقه‌ای آرام با دسترسی آسان.

املاک مهر
"اعتماد ۲۵ ساله ی مردم کلاچای"

ویلا نوساز ۲۷۴ متری با ۲ اتاق خواب در قاسم آباد

قیمت:10میلیارد

آژانساملاک مهر
Background pattern
آژانساملاک مهر