Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
  1. خانه
  2. خرید
  3. رودسر
  4. رحیم اباد
کد آگهی: 3522643
انتشار: 4 ساعت پیش

آپارتمان نوساز ۱۱۰ متری با ۲ اتاق خواب در رودسر - رحیم آباد

قیمت کل(تومان)10 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)90.91 میلیون
نوع سند: تک برگ
رودسر - رحیم اباد
نوساز
110 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 1
تعداد کل طبقات:1 طبقه
آب گرم:پکیج
تعداد سرویس‌بهداشتی:2
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:1 واحد

موقعیت مکانی: کلاچای- سیاهکلرود
متراژ: ۱۱۰ متر مربع
مشخصات ملک:
نوع بنا: ویلا
طبقه: ۱
سال ساخت: ۱۴۰۵ (کاملاً نوساز)
اتاق خواب: ۲ اتاق خواب دلباز
امکانات داخلی: دارای پارکینگ، انباری, حیاط دلباز

نوساز بودن: بهره‌مندی از طراحی‌های مدرن و با کیفیت.
کیفیت ساخت بالا: اطمینان از استحکام با استفاده از بهترین مصالح.
موقعیت مناسب: واقع در منطقه‌ای آرام با دسترسی آسان.

املاک مهر
"اعتماد ۲۵ ساله ی مردم کلاچای"

آپارتمان نوساز ۱۱۰ متری با ۲ اتاق خواب در رودسر - رحیم آباد

قیمت:10میلیارد

آژانساملاک مهر
Background pattern
آژانساملاک مهر