4. منطقه 1
  5. قیطریه
کد آگهی: 3522542
انتشار: 1 ساعت پیش

قیطریه پارک / ۱۷۰ متر / فول فرنیش

قیمت کل(تومان)85 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)500 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - قیطریه
ساخت 1404
170 متر
3 اتاق
انباری
2 پارکینگ
آسانسور
طبقه 2
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:3
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:داکت اسپیلت
سرمایش:داکت اسپیلت
نمای ساختمان:نمای آجری
جنس کف:سنگ
پارکینگ سرپوشیده آشپزخانه مبله مبله نگهبانی ۲۴ ساعته لابی باغ بام (روف گاردن)
⚜گروه کارشناسان املاک معتمد با افتخار معرفی میکند⚜

◀️◀️◀️◀️◀️قیطریه پارک▶️▶️▶️▶️▶️

✔۱۷۰ متر ۳ خواب یک خواب king مستر
✅سازه مدرن با متریال برند اروپایی

✔۲ پارکینگ سندی بدون مذاحم
✅ورودی لابی و لابی من ۲۴ ساعته

✔فول فرنیش Bosch آلمان
✅سیستم تمام هوشمند BMS

✔نور مستقیم شمال و جنوب (بدون پاسیو)
✅پلان ژورنالی بدون یک سانت پرتی

✔به قیمت ترین واحد منطقه
✅مالک فروشنده واقعی

✔بازدید = عقد قرارداد
✅جهت توضیحات بیشتر و بازدید از واحد تماس بگیرید

♦️♦️♦️♦️♦️مشاور شما در امور ملکی♦️♦️♦️♦️♦️

♦️♦️♦️♦️♦️♦️♦️محمود صنعتی♦️♦️♦️♦️♦️♦️♦️

قیطریه پارک / ۱۷۰ متر / فول فرنیش

قیمت:85میلیارد

آژانسمعتمد
Background pattern
آژانسمعتمد