3. تهران
  4. منطقه 4
  5. پاسداران
کد آگهی: 3522500
انتشار: 2 ساعت پیش

۱۵۵ متر پاسداران

قیمت کل(تومان)86 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)554.84 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - پاسداران
ساخت 1404
155 متر
3 اتاق
انباری
2 پارکینگ
آسانسور
اشاره نشده
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:جنوبی
گرمایش:شوفاژ
سرمایش:فن کوئل
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سنگ
پارکینگ سرپوشیده درب ریموت سالن اجتماعات نگهبانی ۲۴ ساعته لابی بالکن و تراس
۱۵۵ متر سه خواب یک خواب مستر روم
طبقه پنجم
دو پارکینک باکس
در بهترین فرعی پاسداران
سند تک برگ
نور عالی
خوش نقشه ونور عالی

۱۵۵ متر پاسداران

قیمت:86میلیارد

آژانساملاک کارن
Background pattern
آژانساملاک کارن