Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+4عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 3
  5. درب دوم
کد آگهی: 3522471
انتشار: 3 ساعت پیش

فروش آپارتمان 245متری3خواب(ویوابدی)(روبه آفتاب)

قیمت کل(تومان)85 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)346.94 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - درب دوم
ساخت 1400
245 متر
3 اتاق
انباری
3 پارکینگ
آسانسور
طبقه 5
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:3
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:1 واحد
جهت واحد:جنوبی
گرمایش:اسپیلت
سرمایش:اسپیلت
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سنگ
آنتن مرکزی نگهبانی ۲۴ ساعته لابی جکوزی باغ بام (روف گاردن)
✳️✳️زیر قیمت ترین واحد منطقه ✳️✳️
✅️بهترین لوکیشن (قلندری جنوبی)
✅️گذر دنج و ارام‌ و مشجر
✅️دسترسی عالی
✅️کم واحد کم تردد
✅️ آسانسور
2پارکینگ اختصاصی +2مزاحم
✅️6انباری
✅️بسیارخوش نقشه
✅️ویوابدی بدون مشرف
✅️3خواب+1مستر
✅️نور گیر فوق العاده ازجنوب وشمال
️✅️مشاور و کارشناس تخصصی منطقه حکیمی

فروش آپارتمان 245متری3خواب(ویوابدی)(روبه آفتاب)

قیمت:85میلیارد

آژانساملاک کارن
Background pattern
آژانساملاک کارن