4. منطقه 1
  5. سوهانک
کد آگهی: 3522418
انتشار: 7 ساعت پیش

فروش 2 خوابه در سوهانک

قیمت کل(تومان)35.20 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)352 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - سوهانک
ساخت 1398
100 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 7
تعداد کل طبقات:7 طبقه
آب گرم:پکیج
تعداد سرویس‌بهداشتی:2
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:6 واحد
جهت واحد:شمالی
گرمایش:داکت اسپیلت
سرمایش:داکت اسپیلت
نمای ساختمان:نمای ترکیبی
جنس کف:سنگ
آشپزخانه اوپن درب ریموت آنتن مرکزی دوربین مداربسته بالکن و تراس پارکینگ سرپوشیده کپسول آتش‌نشانی باشگاه سالن اجتماعات سیستم اعلام حریق نگهبانی ۲۴ ساعته اجازه ورود حیوانات خانگی درب ضد سرقت
ملک واقع در بلوارارتش سوهانک خندان میباشد
دیو سر درختی پارک

فروش 2 خوابه در سوهانک

قیمت:35.20میلیارد

آژانسمعتمد
Background pattern
آژانسمعتمد