Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+4عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. جماران
کد آگهی: 3522197
انتشار: 1 روز پیش

فروش آپارتمان در جمشیدیه

قیمت کل(تومان)220 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)578.95 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - جماران
ساخت 1398
380 متر
3 اتاق
انباری
3 پارکینگ
جنس کف:اشاره نشده
۳۸۰ متر کلید نخورده در جمشیدیه / تک‌واحدی‌نما
‌
متن آگهی:
واحد نوساز و کلید نخورده در لوکیشن دنج جمشیدیه:
- متراژ: ۳۸۰ متر پلان تفکیکی
- خواب: ۳ خواب (۲ مستر) + سوئیت ۵۰ متری مجزا
- مشخصات ساختمان: ۷ طبقه ۲ واحدی (پاگرد مجزا)
- طبقه: طبقه آخر (غرق در نور)
- تراس: دارد / ۳ پارکینگ سندی
- مشاعات هتلینگ: لابی شیک، استخر، سونا، جکوزی و سینما

فروش آپارتمان در جمشیدیه

قیمت:220میلیارد

آژانساملاک الوند
Background pattern
آژانساملاک الوند