6.17.0
Gallery Mainتزئینی
Thumb 0
Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+4عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. آجودانیه
کد آگهی: 3522136
انتشار: 9 ساعت پیش

آجودانیه ۲۲۰ متر یونیک

قیمت کل(تومان)123 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)559.09 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - آجودانیه
نوساز
220 متر
3 اتاق
انباری
2 پارکینگ
آسانسور
طبقه 5
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:3
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:1 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:داکت اسپیلت
سرمایش:داکت اسپیلت
نمای ساختمان:نمای ترکیبی
جنس کف:سنگ
آشپزخانه اوپن پارکینگ سرپوشیده درب ریموت کپسول آتش‌نشانی سیستم اعلام حریق دوربین مداربسته نگهبانی ۲۴ ساعته لابی ورودی اختصاصی درب ضد سرقت
سلام دوستان
فایل‌های مشابه دیگری نیز در منطقه موجود است.

آجودانیه
۲۲۰ متر
نورگیر و نقشه عالی
۳ خواب
۱ خواب مستر

آشپزخانه بزرگ
بالکن قابل چیدمان

طبقه ۵ از ۵

قیمت قیمت پایه می‌باشد.

جهت بازدید و اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

«مشاور شما:حسام»

آجودانیه ۲۲۰ متر یونیک

قیمت:123میلیارد

آژانساملاک الوند
Background pattern
آژانساملاک الوند