2. خرید
  3. شیراز
  4. منطقه 1
  5. قصرالدشت
کد آگهی: 3522124
انتشار: 3 روز پیش

۱۱۰ متر با حیاط اختصاصی / قصردشت/ قابلیت دو خواب

قیمت کل(تومان)22 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)200 میلیون
نوع سند: تک برگ
شیراز - قصرالدشت
نوساز
110 متر
1 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 1
تعداد کل طبقات:3 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:2
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:7 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:اشاره نشده
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:نمای ترکیبی
جنس کف:سرامیک
پارکینگ سرپوشیده درب ریموت
فرصت خرید مستقیم از مالک در تاپ لوکیشن شیراز .
——————————————————————————-
«مشخصات ملک»

✅تک واحد
✅شخصی ساز
✅نوساز کلید نخورده
✅متریال درجه ۱
✅۱۱۰ متر زیر بنا

✅دسترسی به بانک ها (کمتر از یک دقیقه)
✅ دسترسی به استخر و باشگاه های ورزشی (کمتر از دو دقیقه)
✅دسترسی به سوپر مارکت و مراکز خرید (کمتر از دو دقیقه)
✅دسترسی به مدارس برتر (کمتر از پنج دقیقه)

———————————————————————————
(با کمال احترام با املاک همکاری نمی گردد)
———————————————————————————
** واحد به صورت خام تحویل میگردد**
———————————————————————————
جهت بازدید ملک همین حالا تماس بگیرید .

۱۱۰ متر با حیاط اختصاصی / قصردشت/ قابلیت دو خواب

قیمت:22میلیارد

مالک
Background pattern
مالک