Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+13عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. رودسر
  4. رحیم اباد
کد آگهی: 3521962
انتشار: 2 روز پیش

فرصت سرمایه گذاری در شمال + ویو دریا

قیمت کل(تومان)9.97 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)95 میلیون
نوع سند: تک برگ
رودسر - رحیم اباد
ساخت 1404
105 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 3
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:پکیج
تعداد سرویس‌بهداشتی:1
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:شوفاژ
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سرامیک
آشپزخانه اوپن پارکینگ سرپوشیده پارکینگ مزاحم بالکن و تراس درب ضد سرقت
اگر دنبال خونه ای هستی که هم خوش قیمت باشه هم آینده دار, اینو ببین

متراژ: ۱۰۵ متر و ۱۰۹ متر

موجود در تمامی طبقات

لوکیشن دنج و ویو کامل و بدون مزاحم به دریا و ساحل

آسانسور

یه فرصت عالی برای خرید واحد ساحلی با کیفیت در محیطی آرام و خوش منظره

املاک مهر

اعتماد ۲۵ ساله ی مردم کلاچای

فرصت سرمایه گذاری در شمال + ویو دریا

قیمت:9.97میلیارد

آژانساملاک مهر
Background pattern
آژانساملاک مهر