Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+2عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. فرمانیه
کد آگهی: 3521953
انتشار: 3 روز پیش

آپارتمان 390 متری در فرمانیه شرقی با 35متر تراس مشاعات فول(25%آفر)

قیمت کل(تومان)260 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)666.67 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - فرمانیه
ساخت 1400
390 متر
4 اتاق
انباری
3 پارکینگ
آسانسور
طبقه 7
تعداد کل طبقات:8 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:5
نوع سرویس‌بهداشتی:خارجی
تعداد واحد در طبقه:1 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:فن کوئل
سرمایش:فن کوئل
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سنگ
درب ریموت مبله استخر جکوزی سینمای خانگی باشگاه سیستم خانه هوشمند فضای بازی کودکان درب ضد سرقت شوتینگ زباله پاسیو آنتن مرکزی دوربین مداربسته بالکن و تراس اینترنت مرکزی سونا آشپزخانه مبله کپسول آتش‌نشانی سالن اجتماعات سیستم اعلام حریق نگهبانی ۲۴ ساعته لابی اجازه ورود حیوانات خانگی باغ بام (روف گاردن) ورودی اختصاصی
📍 لوکیشن: تهران - فرمانیه

1 ️⃣ سند: تک برگ
2 ️⃣ سن بنا: 5 سال
3 ️⃣ متراژ واحد: 390 متر
4 ️⃣ تعداد اتاق: 4 خواب مستر
5 ️⃣ پارکینگ: 3 عدد باکس
6 ️⃣ آسانسور: دارد

امکانات رفاهی شامل:
✅ استخر و سونار / سالن اجتماعات
✅ جکوزی و سینما خانگی
✅ سالن ورزش و فضای بازی برای کودکان
✅ امنیت 24 ساعته و دوربین مدار بسته
✅ لابی و روف گاردن
✅ سیستم هوشمند خانه

🔸️مشاور شما: رضایی
تماس: صفر نهصد دوازه دویست چهل و چهار چهل و دو نود و پنج

قیمت:260میلیارد

آژانساملاک هرم فرمانیه
Background pattern
آژانساملاک هرم فرمانیه