3. تهران
  4. منطقه 8
  5. نارمک
کد آگهی: 3521934
انتشار: 1 روز پیش

مغازه ۲۲ متری مرکز خرید پالمیرا بی نظیر

قیمت کل(تومان)13.50 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)613.64 میلیون
نوع سند: قولنامه ای
تهران - نارمک
ساخت 1398
22 متر
اشاره نشده
انباری ندارد
1 پارکینگ
آسانسور
اشاره نشده
تعداد کل طبقات:13 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:5
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:10 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:اشاره نشده
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:اشاره نشده
جنس کف:سرامیک
پارکینگ سرپوشیده پارکینگ مزاحم کپسول آتش‌نشانی باشگاه سیستم اعلام حریق فضای بازی کودکان دوربین مداربسته نگهبانی ۲۴ ساعته بالکن و تراس اجازه ورود حیوانات خانگی باغ بام (روف گاردن)
مالک هستم
22 متر طبقه همکف بر 4 پاخور و ویترین عالی
پر رفت آمد ترین مرکز خرید منطقه با امکانات کامل رفاهی قیمت کارشناسی شده
تهاتر دارم خانه و یا خودرو
ملک با ارزش
خریدار واقعی تماس بگیره

مغازه ۲۲ متری مرکز خرید پالمیرا بی نظیر

قیمت:13.50میلیارد

مالک
Background pattern
مالک