6.17.0
Gallery Mainتزئینی
Thumb 0
Thumb 1
Thumb 2
  1. خانه
  2. خرید
  3. بابل
  4. بابل
کد آگهی: 3521929
انتشار: 4 روز پیش

واحد اداری 71.96 متری نبش چهارراه دانش

قیمت کل(تومان)9.18 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)127.50 میلیون
نوع سند: تک برگ
بابل - بابل
ساخت 1396
72 متر
1 اتاق
انباری
اشاره نشده
آسانسور
طبقه 3
تعداد کل طبقات:4 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:1
نوع سرویس‌بهداشتی:خارجی
تعداد واحد در طبقه:8 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:اشاره نشده
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سرامیک
کپسول آتش‌نشانی سیستم اعلام حریق آنتن مرکزی دوربین مداربسته نگهبانی ۲۴ ساعته درب ضد سرقت
نبش چهارراه با موقعیت جغرافیایی عالی و نحوه دسترسی مناسب، دارای انباری. مناسب برای مطب پزشک، دفاتر کارشناسان رسمی ، آموزشگاه خصوصی و فنی حرفه ای، دفتر وکالت و مشاوران کسب و کار، آرایشگاه زنانه یا مردانه، نماینده و کارگزاران بیمه...

واحد اداری 71.96 متری نبش چهارراه دانش

قیمت:9.18میلیارد

مالک
Background pattern
مالک