2. خرید
  3. رودسر
  4. رحیم اباد
کد آگهی: 3521917
انتشار: 2 روز پیش

آپارتمان نوساز 114 متر، فرصت سرمایه گذاری در شمال

قیمت کل(تومان)8.55 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)75 میلیون
نوع سند: تک برگ
رودسر - رحیم اباد
نوساز
114 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 3
تعداد کل طبقات:4 طبقه
آب گرم:پکیج
تعداد سرویس‌بهداشتی:1
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:1 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:شوفاژ
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سرامیک
آشپزخانه اوپن پارکینگ سرپوشیده پارکینگ مزاحم بالکن و تراس درب ضد سرقت
این آپارتمان دلباز در طبقه سوم یک برج چهار طبقه با 2 اتاق خواب طراحی شده است.

ساختمان جدید با سن بنای صفر سال، امکانات مدرن مانند آشپزخانه باز، پارکینگ مسقف و بالکن را ارائه می‌دهد. سیستم گرمایش به صورت رادیاتور و تأمین آب گرم از نوع پکیج، آسایش شما را تضمین می‌کند.

امنیت ملک نیز با درب ضد سرقت فراهم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید از این ملک، با ما تماس بگیرید.

املاک مهر
« اعتماد ۲۵ ساله ی مردم کلاچای »

آپارتمان نوساز 114 متر، فرصت سرمایه گذاری در شمال

قیمت:8.55میلیارد

آژانساملاک مهر
Background pattern
آژانساملاک مهر