Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. نیاوران
کد آگهی: 3521889
انتشار: 2 روز پیش

۱۰۰ متر ۲ خواب / تراس چیدمان / ویو ابدی / نیاوران

قیمت کل(تومان)36 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)360 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - نیاوران
ساخت 1396
100 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 6
تعداد کل طبقات:9 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:2
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:داکت اسپیلت
سرمایش:داکت اسپیلت
نمای ساختمان:نمای رومی (کلاسیک)
جنس کف:سنگ
آشپزخانه اوپن پارکینگ سرپوشیده کپسول آتش‌نشانی سالن اجتماعات آنتن مرکزی دوربین مداربسته لابی بالکن و تراس درب ضد سرقت
نیاوران

۱۰۰ متر ۲ خواب / تراس چیدمان / ویو ابدی / نیاوران

قیمت:36میلیارد

آژانسکیانمهر
Background pattern
آژانسکیانمهر