Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+7عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 8
  5. مدائن
کد آگهی: 3521817
انتشار: 4 روز پیش

یک واحد اپارتمان 127 متری 3خواب بهترین منطقه هفت حوض

قیمت کل(تومان)42 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)330.71 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - مدائن
ساخت 1392
127 متر
3 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 2
تعداد کل طبقات:4 طبقه
آب گرم:پکیج
تعداد سرویس‌بهداشتی:1
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:1 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:شوفاژ
سرمایش:کولر گازی
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سرامیک
آشپزخانه اوپن پارکینگ سرپوشیده درب ضد سرقت
127 متر تک واحدی
کلا 4 طبقه
دارای پارکینگ اسانسور انباری
فول دیزاین کابینت های های گلس المانی اصل
دارای بالکن
3 خواب
کاغذ دیواری نو یک دیوار اینه کاری شده
جداسازی سرویس ها راهرو لمینت شده
در بهترین منطقه نارمک دسترسی سریع به متزو بیارتی و اتوبان ها

یک واحد اپارتمان 127 متری 3خواب بهترین منطقه هفت حوض

قیمت:42میلیارد

مالک
Background pattern
مالک