Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+6عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 2
  5. سپهر
کد آگهی: 3521805
انتشار: 4 روز پیش

فروش آپارتمان105 متری شهرک غرب ارغوان غربی

قیمت کل(تومان)24 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)228.57 میلیون
نوع سند: منگوله دار
تهران - سپهر
ساخت 1378
105 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 6
تعداد کل طبقات:6 طبقه
آب گرم:پکیج
تعداد سرویس‌بهداشتی:1
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:شوفاژ
سرمایش:کولر آبی
نمای ساختمان:نمای آجری
جنس کف:سرامیک
آشپزخانه اوپن پارکینگ سرپوشیده درب ریموت دوربین مداربسته نگهبانی ۲۴ ساعته بالکن و تراس اجازه ورود حیوانات خانگی ورودی اختصاصی
امنيت بالاى محل داراى نكَهبانى۲۴ساعته هم داخل محل وهم داخل مجتمع
آكَهى شخصى ميباشد
قيمت توافقى ، تخفيف به خريدار واقعى
ملك1۰۵مترى ،سال ساخت ٧٨ ، دو واحدى دوخواب بزرك بهمراه پاركينك ، آسانسور و انبارى
داراى تراس بزرك
طبقه ۶ از ۶
محل بسيار آرام و خلوت مناسب افرادى كه به دنبال محله اى داراى آرامش و سكوت هستند
فضاى سبز در هر دو سمت
سرمايش كولر آبى
كَرمايش پكيج / شوفاژ
پنجره ها دو جداره
كابينت هاى نوام دى اف
لوله كشى كاملا جديد ونو
سرويس بهداشتى و حمام بازسازى شده

فروش آپارتمان105 متری شهرک غرب ارغوان غربی

قیمت:24میلیارد

مالک
Background pattern
مالک