Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+4عکس
Thumb 4
  1. خانه
  2. خرید
  3. کرج
  4. شهید بهشتی
کد آگهی: 3521751
انتشار: 2 روز پیش

آپارتمان ۹۰ متری، خیابان بهشتی، کوچه محقق، فروش فوری

قیمت کل(تومان)5.50 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)61.11 میلیون
نوع سند: تک برگ
کرج - شهید بهشتی
ساخت 1375
90 متر
2 اتاق
انباری
اشاره نشده
آسانسور ندارد
طبقه 3
تعداد کل طبقات:3 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:اشاره نشده
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سرامیک
درب ضد سرقت
مالک هستم، فروش فوری به علت نیاز به پول
۹۰ متر دو اتاق خواب بزرگ با نورگیر عالی
واحد تخلیه
سند تک برگ و آماده انتقال و دارای عرصه و عیان
جهت هماهنگی بازدید لطفا تماس بگیرید
تخفیف به هنگام عقد قرارداد

آپارتمان ۹۰ متری، خیابان بهشتی، کوچه محقق، فروش فوری

قیمت:5.50میلیارد

مالک
Background pattern
مالک