3. تهران
  4. منطقه 13
  5. نبی اکرم(ص)
کد آگهی: 3521726
انتشار: 4 روز پیش

۱۰۸ متر زمین، ۴۴/۵ متر تجاری، ۹ متر بالن

قیمت کل(تومان)37 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)342.59 میلیون
قابل معاوضه
نوع سند: منگوله دار
تهران - نبی اکرم(ص)
اشاره نشده
108 متر
اشاره نشده
انباری ندارد
اشاره نشده
آسانسور ندارد
اشاره نشده
تعداد کل طبقات:اشاره نشده
آب گرم:آبگرم کن
تعداد سرویس‌بهداشتی:3
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی
تعداد واحد در طبقه:اشاره نشده
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:بخاری
سرمایش:کولر آبی
نمای ساختمان:نمای سیمانی
جنس کف:موزائیک
۱۰۸ متر زمین، ۲/۵ طبقه مسکونی نیاز به بازسازی
۴۴/۵ متر تجاری(مالکیت و سرقفلی)، ۹ متر بالکن
قابل تجمیع از دو طرف
امکان تهاتر تا یک چهارم قیمت، با آپارتمان داخل تهران

۱۰۸ متر زمین، ۴۴/۵ متر تجاری، ۹ متر بالن

قیمت:37میلیارد

مالک
Background pattern
مالک