2. خرید
  3. اصفهان
  4. منطقه 1
  5. جوزدان
کد آگهی: 3521685
انتشار: 2 روز پیش

باغ تازه ساخت دارای استخر

قیمت کل(تومان)7.90 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)4.94 میلیون
قابل معاوضه
نوع سند: تک برگ
اصفهان - جوزدان
ساخت 1403
1600 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور ندارد
طبقه 1
تعداد کل طبقات:1 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:اشاره نشده
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:اشاره نشده
جنس کف:اشاره نشده
1600متر متراژ
دارای درختان جوان و پر بار(بادام،انار،هلو،زردآلو،آلوچه،گیلاس و...)
۴۰ دقیقه آب کانال
شامل دو ساخت به متراژ ۵۴ متری و ۲۴ متری
یک انباری و دستشویی
دارای استخر به متراژ ۶×۹ و عمق ۴ متر
مجهز به دوربین مداربسته و دزدگیر
برق کشیده شده از همسایه
باغ بر خیابان میباشد (جهت نصف کردن باغ) دو درب ابتدا و انتهای باغ یکی بازشو به خیابان یکی بازشو به کوچه باغ
سند تک برگ مشا
مایل به معاوضه با باغ کوچکتر هستم ولی حداقل ۴ تومن نقد میخوام

باغ تازه ساخت دارای استخر

قیمت:7.90میلیارد

مالک
Background pattern
مالک