Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+4عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 4
  5. تهرانپارس غربی
کد آگهی: 3521566
انتشار: 3 روز پیش

فروش فوری ۸۲ متر بین فلکه اول و دوم

قیمت کل(تومان)17 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)207.32 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - تهرانپارس غربی
ساخت 1375
82 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور ندارد
طبقه 4
تعداد کل طبقات:4 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:2
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:3 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:شوفاژ
سرمایش:کولر آبی
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سرامیک
آشپزخانه اوپن پارکینگ سرپوشیده درب ریموت اجازه ورود حیوانات خانگی
توضیحات
فروش فوری آپارتمان ۸۲ متری در تهرانپارس ✨ ویژگی‌ها: • طبقه چهارم با دید و نور فوق‌العاده • پلان مربع مناسب برای چیدمان دو دست مبل • واقع در خیابان ۱۶۲، گذر پهن (جزو ۳ کوچه عالی تهرانپارس) • ساختمان جنوبی، واحد شمالی • متراژ زمین ۴۹۵ متر • دارای پارکینگ و انباری • بسیار خوش‌نقشه و ساختمان آرام • هر طبقه شامل ۳ واحد و کل ساختمان ۱۲ واحد مزایا: • فول بازسازی شده • دارای قدرالسهم(حدودا ۴۰متر) • مناسب برای زندگی و سرمایه‌گذاری • نزدیک به مترو و مراکز خرید • سند تک برگ و فایل شخصی تخفیف پای مذاکره

فروش فوری ۸۲ متر بین فلکه اول و دوم

قیمت:17میلیارد

مالک
Background pattern
مالک