4. منطقه 1
  5. فرمانیه
کد آگهی: 3521295
انتشار: 1 هفته پیش

آپارتمان200متر /سه خواب/نوساز

قیمت کل(تومان)88 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)440 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - فرمانیه
ساخت 1404
200 متر
3 اتاق
انباری
2 پارکینگ
آسانسور
طبقه 3
تعداد کل طبقات:6 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
تعداد واحد در طبقه:1 واحد

✅سالن جیم

✅2پارکینگ سندی
✅سرایداری مقیم

تماس از ساعت 9صبح تا24 حتی روزهای تعطیل

مشاور شما
زمانی

آپارتمان200متر /سه خواب/نوساز

قیمت:88میلیارد

آژانسکیا نیاوران
Background pattern
آژانسکیا نیاوران