Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+5عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. فرمانیه
کد آگهی: 3521249
انتشار: 2 روز پیش

310 متر هتل آپارتمان نوساز در یاسمن با 2 تراس و4پارکینگ

قیمت کل(تومان)230 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)741.94 میلیون
تهران - فرمانیه
ساخت 1403
310 متر
4 اتاق
انباری
3 پارکینگ
آسانسور
طبقه 5
تعداد کل طبقات:7 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:5
نوع سرویس‌بهداشتی:خارجی
تعداد واحد در طبقه:1 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:فن کوئل
سرمایش:فن کوئل
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سنگ
درب ریموت مبله استخر جکوزی سینمای خانگی باشگاه سیستم خانه هوشمند فضای بازی کودکان درب ضد سرقت شوتینگ زباله پاسیو آنتن مرکزی دوربین مداربسته بالکن و تراس اینترنت مرکزی سونا آشپزخانه مبله کپسول آتش‌نشانی سالن اجتماعات سیستم اعلام حریق نگهبانی ۲۴ ساعته لابی اجازه ورود حیوانات خانگی باغ بام (روف گاردن) ورودی اختصاصی

فرمانیه سنبل

سند شخصی
310 متر 4 خواب مستر

🔹2 تراس
🔹4 پارکینگ باکس
🔹ویو شمال جنوب

✅١لابى با ارتفاع سقف ۶ متر
✅استخر و سونا جکوزی +spa
✅سالن اجتماعات مبله
✅سالن ورزش مجهز +روفگاردن با الاچیق
✅3شیفت لابی من+ تیم سرایداری
✅امنیت ۱۰۰ ٪

✳️مشاور شما ثانی
✳️بازدید همه روزه کلید در اختیار
✳️ تماس: صفر نهصد دوازده ششصد و چهل و نه شصد و هفت دو صفر

310 متر هتل آپارتمان نوساز در یاسمن با 2 تراس و4پارکینگ

قیمت:230میلیارد

آژانساملاک هرم فرمانیه
Background pattern
آژانساملاک هرم فرمانیه