Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+2عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. سوهانک
کد آگهی: 3521122
انتشار: 5 ساعت پیش
آگهی ویژه

فروش واحدهای لوکس ۲۱۰ و ۲۵۵ متر در بهترین موقعیت

قیمت کل(تومان)71.40 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)340 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - سوهانک
نوساز
210 متر
3 اتاق
انباری
2 پارکینگ
آسانسور
طبقه 8
تعداد کل طبقات:11 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
تعداد واحد در طبقه:3 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:اشاره نشده
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:اشاره نشده
جنس کف:اشاره نشده
پارکینگ سرپوشیده
✨ فروش واحدهای لوکس ۲۱۰ و ۲۵۵ متر در بهترین موقعیت ✨

✅ واحد ۲۱۰ متری | ۳ خواب

✅ واحد ۲۵۵ متری | ۴ خواب

✅ فول مشاعات

✅ ۲ و ۳ پارکینگ

✅ ویو بی‌نظیر مشجر، شهر و کوهستان

✅ سند شخصی

✅ سالن اجتماعات مجهز

✅ حیاط مشجر و طراحی‌شده

✅ لابی مبله و شیک

اگر به‌دنبال واحدی خاص با نور، آرامش، چشم‌انداز عالی و امکانات کامل هستید، این گزینه یکی از بهترین انتخاب‌هاست.

مناسب برای سلیقه‌های خاص و خریداران سخت‌پسند.

فروش واحدهای لوکس ۲۱۰ و ۲۵۵ متر در بهترین موقعیت

قیمت:71.40میلیارد

آژانساملاک الوند
Background pattern
آژانساملاک الوند