4. منطقه 1
  5. دارآباد
کد آگهی: 3520898
انتشار: 6 روز پیش

200 متر 3 خواب نوساز دارآباد طبقه نهم

قیمت کل(تومان)95 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)475 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - دارآباد
ساخت 1404
200 متر
3 اتاق
انباری
3 پارکینگ
آسانسور
طبقه 9
تعداد کل طبقات:11 طبقه
آب گرم:پکیج
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:داکت اسپیلت
سرمایش:داکت اسپیلت
نمای ساختمان:اشاره نشده
جنس کف:سنگ
بالکن و تراس
سلام
200 متر 3 خواب نوساز در دارآباد
ویو ابدی کاملا بدون مشرف
کاملا خوش نقشه با نورگیری عالی
طبقه 9 از 11 با دسترسی آسان بی نظیر
دارای 3 پارکینگ و انباری
امکانات شامل بالکن و آسانسور
سیستم گرمایش و سرمایش داکتی
ملک تخلیه آماده تحویل
مناسب سکونت و سرمایه گذاری

مالک محترم فروشنده واقعی است

لطفا فقط متقاضیان واقعی تماس بگیرند

200 متر 3 خواب نوساز دارآباد طبقه نهم

قیمت:95میلیارد

آژانسمعتمد
Background pattern
آژانسمعتمد