Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+3عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. نیاوران
کد آگهی: 3520781
انتشار: 1 هفته پیش

برج باغ 350 متری نوساز مرجان 35 متر تراسگاردن(10%آفر ویژه)

قیمت کل(تومان)260 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)742.86 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - نیاوران
ساخت 1402
350 متر
4 اتاق
انباری
3 پارکینگ
آسانسور
طبقه 5
تعداد کل طبقات:7 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:5
نوع سرویس‌بهداشتی:خارجی
تعداد واحد در طبقه:8 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:فن کوئل
سرمایش:فن کوئل
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سنگ
درب ریموت مبله استخر جکوزی سینمای خانگی باشگاه سیستم خانه هوشمند فضای بازی کودکان درب ضد سرقت شوتینگ زباله پاسیو آنتن مرکزی دوربین مداربسته بالکن و تراس اینترنت مرکزی سونا آشپزخانه مبله کپسول آتش‌نشانی سالن اجتماعات سیستم اعلام حریق نگهبانی ۲۴ ساعته لابی اجازه ورود حیوانات خانگی باغ بام (روف گاردن) ورودی اختصاصی
نیاوران مرجان 10%آفر تک مالک
سند شخصی تک برگ
350 متر 4 خواب مستر

🔹۲۵متر تراسگاردن
🔹۳ پارکینگ باکس
🔹ویو شمال جنوب مشجر و چشم انداز پله کانی بوکان

✅١لابى با ارتفاع سقف 12 متر
✅استخر و سونا جکوزی +spa
✅سالن اجتماعات مبله
✅سالن ورزش مجهز و اسکواش
✅️سینما خانواده و کتابخانه و کافی شاپ
✅3شیفت لابی من+ تیم سرایداری
✅امنیت ۱۰۰ ٪

✳️مشاور شما ثانی
✳️بازدید همه روزه کلید در اختیار
✳️ تماس: صفر نهصد دوازده ششصد و چهل و نه شصد و هفت دو صفر

برج باغ 350 متری نوساز مرجان 35 متر تراسگاردن(10%آفر ویژه)

قیمت:260میلیارد

آژانساملاک هرم فرمانیه
Background pattern
آژانساملاک هرم فرمانیه