Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+11عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 3
  5. آرارات
کد آگهی: 3519761
انتشار: 2 هفته پیش

اپارتمان ۹۰ متری به علاوه ۳۵ متر حیاط اختصاصی

قیمت کل(تومان)22 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)244.44 میلیون
نوع سند: قولنامه ای
تهران - آرارات
ساخت 1379
90 متر
2 اتاق
انباری ندارد
اشاره نشده
آسانسور ندارد
طبقه 1
تعداد کل طبقات:4 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:1
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:شوفاژ
سرمایش:کولر گازی
نمای ساختمان:نمای ترکیبی
جنس کف:پارکت لمینت
پاسیو کپسول آتش‌نشانی فضای بازی کودکان نگهبانی ۲۴ ساعته اجازه ورود حیوانات خانگی ورودی اختصاصی درب ضد سرقت
آپارتمان ۹۰ متری دو خوابه ، به علاوه ۳۵ متر حیاط اختصاصی و پاسیو ، ورودی هم از لابی هم از حیاط ، بازسازی شده کامل ، گاز رومیزی و هود و فر برقی تو کار ، شیرآلات و متریال دستشویی و حمام کاملا عوض شده ، کف لیمینت آلمانی ضد حشره و ضد آب ، کابینت ها کاملا عوض شده ، شیرآلات و سینک اشپزخانه کامل عوض شده، نقاشی شده ، گرمایش اسپیلیت و شوفاژ ، سرمایش اسپیلیت

اپارتمان ۹۰ متری به علاوه ۳۵ متر حیاط اختصاصی

قیمت:22میلیارد

مالک
Background pattern
مالک