3. تهران
  4. منطقه 6
  5. امیرآباد
کد آگهی: 3519641
انتشار: 1 هفته پیش

آزادگان ۲۲۰ متر چهار خواب ((۳ پارکینگ سندی))

قیمت کل(تومان)63 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)286.36 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - امیرآباد
ساخت 1392
220 متر
4 اتاق
انباری
3 پارکینگ
آسانسور
طبقه 1
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:1 واحد
جهت واحد:شمالی
گرمایش:شوفاژ
سرمایش:کولر آبی
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سنگ
آشپزخانه اوپن پارکینگ سرپوشیده آنتن مرکزی دوربین مداربسته جکوزی لابی درب ضد سرقت
کردستان. آزادگان
۲۲۰ متر چهار خواب
تکواحدی طبقه اول
دوتا پاسیو اختصاصی ۱۲ متری
نور و نقشه عالی
پذیرایی پرده خور
نشیمن جدا و قابل چیدمان
خوابهای استاندارد
کمدهای جادار
امکانات کامل
۳ پارکینگ سندی
فروشنده واقعی
آقایی: املاک ۲۷ کردستان

آزادگان ۲۲۰ متر چهار خواب ((۳ پارکینگ سندی))

قیمت:63میلیارد

آژانس27کردستان
Background pattern
آژانس27کردستان