Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+9عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 2
  5. سعادت‌آباد
کد آگهی: 3519478
انتشار: 3 هفته پیش

آپارتمان ۱۰۹ متری در شهرک لوکس باغ بهشت

قیمت کل(تومان)46 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)422.02 میلیون
نوع سند: سایر
تهران - سعادت‌آباد
ساخت 1397
109 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 2
تعداد کل طبقات:11 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:2
نوع سرویس‌بهداشتی:خارجی
تعداد واحد در طبقه:6 واحد
جهت واحد:شرقی, شمالی
گرمایش:فن کوئل
سرمایش:فن کوئل
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:پارکت چوب
آشپزخانه اوپن شوتینگ زباله آنتن مرکزی دوربین مداربسته بالکن و تراس پارکینگ سرپوشیده کپسول آتش‌نشانی باشگاه سیستم اعلام حریق سالن اجتماعات فضای بازی کودکان نگهبانی ۲۴ ساعته لابی اجازه ورود حیوانات خانگی ورودی اختصاصی درب ضد سرقت
109 متر سالن غرق نور.
سالن بازی کودکان
پارک بازی کودکان
سالن سرگرمی
سالن اجتماعات
لابی شیک و امکانات هتلینگ
در شهرک برند باغ بهشت
-

آپارتمان ۱۰۹ متری در شهرک لوکس باغ بهشت

قیمت:46میلیارد

مالک
Background pattern
مالک