Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+6عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. شهرک نفت (منطقه 1)
کد آگهی: 3519297
انتشار: 2 هفته پیش

فروش آپارتمان 3 خوابه در شهرک نفت (منطقه 1)

قیمت کل(تومان)38000 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)233.13 میلیارد
نوع سند: تک برگ
تهران - شهرک نفت (منطقه 1)
ساخت 1387
163 متر
3 اتاق
انباری ندارد
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 5
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:اشاره نشده
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:اشاره نشده
جنس کف:اشاره نشده
163 متر، سه خوابه، یک اتاق خواب مستر، دارای 13 متر تراس با ویو بسیار زیبا
مشاور عمرانی

فروش آپارتمان 3 خوابه در شهرک نفت (منطقه 1)

قیمت:38000میلیارد

آژانسسرزمین ما
Background pattern
آژانسسرزمین ما