Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+3عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. پاکدشت
  4. پاکدشت
کد آگهی: 3519266
انتشار: 2 هفته پیش

فروش آپارتمان ۸۸ متری فوری شهرک مدائن

قیمت کل(تومان)3.50 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)39.77 میلیون
نوع سند: سایر
پاکدشت - پاکدشت
ساخت 1397
88 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور ندارد
طبقه 2
* انباری مجزا
* ۲ لاین آسانسور

* بدون هیچ‌گونه بدهی یا وام

فروش آپارتمان ۸۸ متری فوری شهرک مدائن

قیمت:3.50میلیارد

مالک
Background pattern
مالک