4. منطقه 1
  5. ولنجک
کد آگهی: 3519203
انتشار: 2 هفته پیش

🏢ولنجک مدرن 📏۱۸۵ متر نوساز و خوش نقشه🏢

قیمت کل(تومان)101.75 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)550 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - ولنجک
ساخت 1404
185 متر
3 اتاق
انباری
2 پارکینگ
آسانسور
طبقه 4
تعداد کل طبقات:10 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:3
نوع سرویس‌بهداشتی:خارجی
تعداد واحد در طبقه:4 واحد
جهت واحد:جنوبی
گرمایش:اسپیلت
سرمایش:اسپیلت
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سنگ
درب ریموت مبله دوربین مداربسته استخر جکوزی بالکن و تراس سونا آشپزخانه مبله کپسول آتش‌نشانی باشگاه سیستم اعلام حریق سالن اجتماعات فضای بازی کودکان نگهبانی ۲۴ ساعته باغ بام (روف گاردن) لابی اجازه ورود حیوانات خانگی درب ضد سرقت
💠آپارتمانی نوساز در کوچه ای دنج با دسترسی به مراکز خرید💠

🔶️نمای سنگی و مدرن🔶️

🔷️۱۸۵ متر ➕️ ۳ اتاق - یک مستر🔷️

🔷️پارکینگ🔷️

🔶️آسانسور ۲ لاین🔶️

🔷️خوش قیمت🔷️

🔶️بسیار ارزنده🔶️

⚜️املاک 2️⃣2️⃣ زعفرانیه⚜️

👨‍💼کارشناس : آرتان راستین👨‍💼

🏢ولنجک مدرن 📏۱۸۵ متر نوساز و خوش نقشه🏢

قیمت:101.75میلیارد

آژانساملاک ۲۲ زعفرانیه
Background pattern
آژانساملاک ۲۲ زعفرانیه