4. منطقه 1
  5. دارآباد
کد آگهی: 3519116
انتشار: 1 روز پیش

فروش آپارتمان/برج 2 خوابه در دارآباد

قیمت کل(تومان)25 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)271.74 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - دارآباد
ساخت 1397
92 متر
2 اتاق
انباری
2 پارکینگ
آسانسور
طبقه 4
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:پکیج
تعداد سرویس‌بهداشتی:3
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:جنوبی
گرمایش:داکت اسپیلت
سرمایش:داکت اسپیلت
نمای ساختمان:نمای ترکیبی
جنس کف:سنگ
آشپزخانه اوپن پارکینگ سرپوشیده درب ریموت کپسول آتش‌نشانی آنتن مرکزی دوربین مداربسته بالکن و تراس اجازه ورود حیوانات خانگی درب ضد سرقت
ملک واقع در دارآباد پورابتهاج رجبی نبش میباشد.
۳سرویس بهداشتی. مستر
انباری
۳پارکینگ باکس
ویو کوهستان
نور جنوب دارد
بدون نیاز به بازسازی
ساختمان کاملا ارام

فروش آپارتمان/برج 2 خوابه در دارآباد

قیمت:25میلیارد

آژانسمعتمد
Background pattern
آژانسمعتمد