Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+1عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. فرمانیه
کد آگهی: 3519074
انتشار: 3 هفته پیش

فرمانیه کوهستان 225 متری 4جهت ویو ابدی شهر کوهستان

قیمت کل(تومان)120 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)533.33 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - فرمانیه
ساخت 1400
225 متر
3 اتاق
انباری
3 پارکینگ
آسانسور
طبقه 7
تعداد کل طبقات:8 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:4
نوع سرویس‌بهداشتی:خارجی
تعداد واحد در طبقه:1 واحد
جهت واحد:شمالی
گرمایش:فن کوئل
سرمایش:فن کوئل
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سنگ
باشگاه آشپزخانه مبله نگهبانی ۲۴ ساعته اجازه ورود حیوانات خانگی سیستم خانه هوشمند دوربین مداربسته سینمای خانگی جکوزی ورودی اختصاصی سالن اجتماعات فضای بازی کودکان باغ بام (روف گاردن) استخر مبله درب ضد سرقت کپسول آتش‌نشانی پاسیو سونا آنتن مرکزی شوتینگ زباله اینترنت مرکزی سیستم اعلام حریق درب ریموت لابی بالکن و تراس
فرمانیه کوهستان

سند شخصی تک برگ
۲25 متر ۳ خواب مستر

🔹۲0متر تراسگاردن
🔹۳ پارکینگ باکس
🔹ویو شمال جنوب

✅١لابى با ارتفاع سقف ۶ متر
✅استخر و سونا جکوزی +spa
✅سالن اجتماعات مبله
✅سالن ورزش مجهز
✅️سینما خانواده
✅3شیفت لابی من+ تیم سرایداری
✅امنیت ۱۰۰ ٪

✳️مشاور شما ثانی
✳️بازدید همه روزه کلید در اختیار
✳️ تماس: صفر نهصد دوازده ششصد و چهل و نه شصد و هفت دو صفر

فرمانیه کوهستان 225 متری 4جهت ویو ابدی شهر کوهستان

قیمت:120میلیارد

آژانساملاک هرم فرمانیه
Background pattern
آژانساملاک هرم فرمانیه