4. منطقه 1
  5. فرمانیه
کد آگهی: 3519051
انتشار: 2 هفته پیش

فرمانیه / اندرزگو ۱۰۸ متر تاپ لوکیشن

قیمت کل(تومان)41 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)379.63 میلیون
تهران - فرمانیه
ساخت 1403
108 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 3
«« فرمانیه - تاپ لوکیشن سلیمی»»

۱۰۸ متر ۲ خواب

❗️فروشنده واقعی -زیر قیمت منطقه
❗️بهترین گزینه برای سرمایه گذاری و سکونت

بهترین طبقه

کلیه امکانات :
پارکینگ با ابعاد عالی ، انباری بزرگ ، لابی مجلل ،
آسانسور ۱۲ نفره، نگهبانی مقیم و ……

_دسترسی خوب به اصلی
_دنج و خلوت
_نورگیر عالی سرتاسر پنجره های قدی

«« جَریده املاک ۲۰ »»

فرمانیه / اندرزگو ۱۰۸ متر تاپ لوکیشن

قیمت:41میلیارد

آژانساملاک 20
Background pattern
آژانساملاک 20