4. منطقه 1
  5. سوهانک
کد آگهی: 3518870
انتشار: 20 ساعت پیش

فروش آپارتمان/برج 3 خوابه در سوهانک

قیمت کل(تومان)26 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)184.40 میلیون
نوع سند: سایر
تهران - سوهانک
ساخت 1404
141 متر
3 اتاق
انباری ندارد
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 11
تعداد کل طبقات:11 طبقه
آب گرم:پکیج
تعداد سرویس‌بهداشتی:3
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:7 واحد
جهت واحد:جنوبی
گرمایش:داکت اسپیلت
سرمایش:اسپیلت
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سنگ
آشپزخانه اوپن درب ریموت آنتن مرکزی دوربین مداربسته استخر جکوزی بالکن و تراس پارکینگ سرپوشیده سونا کپسول آتش‌نشانی باشگاه سیستم اعلام حریق سالن اجتماعات فضای بازی کودکان نگهبانی ۲۴ ساعته باغ بام (روف گاردن) اجازه ورود حیوانات خانگی درب ضد سرقت
واقع در بلوارارتش سوهانک محمدی فر میباشد.
تحویل اسفند۴۰۵

فروش آپارتمان/برج 3 خوابه در سوهانک

قیمت:26میلیارد

آژانسمعتمد
Background pattern
آژانسمعتمد