Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 2
  5. سعادت‌آباد
کد آگهی: 3518719
انتشار: 6 ساعت پیش

آپارتمان ۱۱۰ متر دیزاین فوق‌العاده و زیبا با ویو کارت پستالی ۲ پارکینگ

قیمت کل(تومان)45 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)409.09 میلیون
تهران - سعادت‌آباد
ساخت 1403
110 متر
2 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 9
تعداد کل طبقات:15 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:4 واحد
جهت واحد:جنوبی
گرمایش:اشاره نشده
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:اشاره نشده
جنس کف:اشاره نشده
باشگاه سالن اجتماعات دوربین مداربسته نگهبانی ۲۴ ساعته بالکن و تراس لابی
✅️ با درود بی انتها ✅️

❌️✖️ سند تعاونی ❌️✖️

☑️ سازه ای نوساز و لوکس مختص خاص پسندان که آرامش و امنیت عزیزانشان برایشان در اولویت می باشد ☑️

آپارتمان ۱۱۰ متر ، ۲ خواب

‼️ لوکیشن بسیار ساکت و بی تردد منطقه ‼️

❎️ گیت نگهبانی ۲۴ ساعته با سکیوریتی بسیار قوی ❎️

✖️ ورودی از لابی شیک و منحصر به فرد ( لابی من فول تایم ، سرایداری مقیم ) ✖️

✅️ سالن بدن سازی تجهیز شده ✅️

❌️ سالن بیلیارد ❌️

☑️ سالن جشن ، مهمانی و مراسم گوناگون مختص ساکنین ☑️

❎️ جاده پیاده روی و تندرستی مخصوص سلامت شما عزیزان ❎️

☑️ کافی شاپ و ... ☑️

❌️✖️ هر آنچه شما نیاز دارید اینجا هست ❌️✖️

✔️ پلانی کاملا تفکیک شده و دلنشین ، بی عیب و نقص ✔️

✔️ پذیرایی دلباز و نورگیر با چشم اندازی رویایی با ویو بی نهایت ✔️

❌️ ۲ پارکینگ ❌️

♾️ فایل انحصاری و تکرار نشدنی ♾️

لطفا دوستان همکار تماس نگیرند

⚜️⚜️ خانم مطلق کارشناس تخصصی منطقه در امر خرید و فروش ، کلنگی ⚜️⚜️

قیمت:45میلیارد

آژانسملکاتو
Background pattern
آژانسملکاتو