3. تهران
  4. نجات اللهی
کد آگهی: 3518621
انتشار: 3 هفته پیش

۱۱۲ متر سند اداری/فول بازسازی /فول تجهیز

قیمت کل(تومان)27.78 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)248 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - نجات اللهی
ساخت 1350
112 متر
4 اتاق
انباری ندارد
پارکینگ ندارد
آسانسور
طبقه 9
تعداد کل طبقات:10 طبقه
آب گرم:پکیج
تعداد سرویس‌بهداشتی:1
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی
تعداد واحد در طبقه:2 واحد
جهت واحد:شمالی
گرمایش:شوفاژ
سرمایش:کولر گازی
نمای ساختمان:نمای کامپوزیت
جنس کف:سرامیک
نگهبانی ۲۴ ساعته
توضیحات
فروش واحد اداری ۱۱۲ متر – بازسازی کامل و آماده بهره‌برداری فوری و متریال درجه‌یک

⸻
✨ ویژگی‌های ممتاز ملک:

* موقعیت مکانی بسیار عالی و دسترسی سریع
* قرارگیری در خیابان اصلی طالقانی – ویلا
* ساختمان کم‌واحد، آرام و کاملاً اداری
* واحد شمالی با ویو ابدی و نورگیری بسیار مناسب
* دارای نگهبان مقیم
⸻
مشخصات داخلی:

* ۱۱۲ متر کاملاً کاربردی
* ۴ اتاق مجزا + فضای منشی و پذیرش
✔️ سیستم سرمایش و گرمایش کامل

۱۱۲ متر سند اداری/فول بازسازی /فول تجهیز

قیمت:27.78میلیارد

مالک
Background pattern
مالک