Thumb 1
Thumb 2
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 2
  5. دریا
کد آگهی: 3518604
انتشار: 3 هفته پیش

فروش آپارتمان 3 خواب 140متر تکواحدی فول امکانات سعادت آباد

قیمت کل(تومان)40 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)285.71 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - دریا
ساخت 1386
140 متر
3 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 4
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:پکیج
تعداد سرویس‌بهداشتی:2
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:1 واحد
جهت واحد:جنوبی, شمالی
گرمایش:شوفاژ
سرمایش:کولر آبی
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سنگ
آشپزخانه اوپن پارکینگ سرپوشیده بالکن و تراس
ددرود بر شما

توحیدها

140متر تکواحدی
3خواب
خوش نقشه بدون پرتی
طبقه 4
کلا 5 واحد
فول امکانات
نیاز به بازسازی
بالکن
مشاعات تمیز

مالک منعطف و فروشنده واقعی

سیاح

فروش آپارتمان 3 خواب 140متر تکواحدی فول امکانات سعادت آباد

قیمت:40میلیارد

آژانسزندگی آرمانی
Background pattern
آژانسزندگی آرمانی