Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+12عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. رشت
  4. رشت
کد آگهی: 3518597
انتشار: 2 هفته پیش

فروش آپارتمان/برج 3 خوابه در رشت

قیمت کل(تومان)22.23 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)95 میلیون
نوع سند: تک برگ
رشت - رشت
ساخت 1396
234 متر
3 اتاق
انباری
2 پارکینگ
آسانسور
طبقه 3
تعداد کل طبقات:4 طبقه
آب گرم:پکیج
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:8 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:از کف
سرمایش:اسپیلت
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سرامیک
پارکینگ سرپوشیده درب ریموت کپسول آتش‌نشانی سیستم اعلام حریق آنتن مرکزی دوربین مداربسته بالکن و تراس اجازه ورود حیوانات خانگی درب ضد سرقت
234 متر سال ساخت 96
کل ساختمان چهار طبقه هر طبقه دو واحد
آپارتمان ما طبقه سوم واحد 5

سه خوابه
یک خواب مستر
آشپز خانه
مطبخ
بالکن (5 متر)
انباری (7 متر)
آسانسور
دو پارکینگ اختصاصی
سرویس ایرانی و فرنگی. وان و …
هر سه خواب فول کمد دیواری
پکیج گرمایشی از کف
همه اتاق‌ها و پذیرایی دارای اسپیلت و آنتن تلوزیون، تلفن و..

آدرس
رشت، خیابان امام خمینی (شهرداری) آفخرا، کوچه آذر بانی جنب رادیو لوژی ایزد، پلاک 19

👈جهت گرفتن قیمت و هماهنگی برای بازدید👇

(بالازاده)
+-85

فروش آپارتمان/برج 3 خوابه در رشت

قیمت:22.23میلیارد

مالک
Background pattern
مالک