Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+9عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. فرمانیه
کد آگهی: 3518474
انتشار: 3 هفته پیش

برج باغ 400متر فرمانیه شرقی 35متر تراس ویو ابدی شمال جنوب

قیمت کل(تومان)240 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)600 میلیون
تهران - فرمانیه
ساخت 1402
400 متر
4 اتاق
انباری ندارد
اشاره نشده
آسانسور ندارد
طبقه 9
تعداد کل طبقات:10 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:5
نوع سرویس‌بهداشتی:خارجی
تعداد واحد در طبقه:1 واحد
جهت واحد:جنوبی
گرمایش:فن کوئل
سرمایش:فن کوئل
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سنگ
درب ریموت مبله استخر جکوزی باشگاه سینمای خانگی سیستم خانه هوشمند فضای بازی کودکان درب ضد سرقت شوتینگ زباله پاسیو آنتن مرکزی دوربین مداربسته بالکن و تراس اینترنت مرکزی سونا کپسول آتش‌نشانی آشپزخانه مبله سیستم اعلام حریق سالن اجتماعات نگهبانی ۲۴ ساعته لابی باغ بام (روف گاردن) اجازه ورود حیوانات خانگی ورودی اختصاصی
📍 لوکیشن : فرمانیه یاسمن

1️⃣سند: شخصی تک برگ
2️⃣سن : 1402
3️⃣متراژ واحد : 400 متر
4️⃣ تعداد اتاق : ۴ خوابه سوئیت مجزا
5️⃣چشم انداز : ویو ابدی شمال جنوب
6️⃣تراس : 35 متر
7️⃣پارکینگ : ۵ عدد باکس
8️⃣ارتفاع سقف: ۳/۷۵متر
9️⃣مشاعات: امکانات رفاهی هتلینگ
✅️لابی لوکس به ارتفاع ۶ متر
✅️سالن اجتماعات و کنفرانس
✅️ سینما و کافی شاپ
✅️سالن بیلیارد + سالن جیم
✅️مجموعه آبی استخر+سونا جکوزی و اسپا
✅️روف گاردن با آلاچیق و آبنما

🔸️مشاور شما رضایی
🔸️تماس: صفر نهصد دوازه دویست چهل و چهار چهل و دو نود و پنج
🔸️کلید در اختیار بازدید همه روزه

برج باغ 400متر فرمانیه شرقی 35متر تراس ویو ابدی شمال جنوب

قیمت:240میلیارد

آژانساملاک هرم فرمانیه
Background pattern
آژانساملاک هرم فرمانیه