Thumb 1
Thumb 2
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. دزاشیب
کد آگهی: 3518129
انتشار: 3 هفته پیش

دزاشیب نوساز مدرن ۱۷۰ متر ۳ خواب

قیمت کل(تومان)83 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)488.24 میلیون
تهران - دزاشیب
نوساز
170 متر
3 اتاق
انباری
2 پارکینگ
آسانسور
طبقه 4
تعداد کل طبقات:8 طبقه
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
تعداد واحد در طبقه:6 واحد
جهت واحد:اشاره نشده
گرمایش:اشاره نشده
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:اشاره نشده
جنس کف:اشاره نشده
ساختمان مدرن و نوساز از سازنده ی بنام منطقه
در ۸ طبقه ی ۶ واحدی
با ۴ لاین آسانسور
واحد ۱۷۰ متر ۳خواب یک مستر
لابی با ارتفاع سقف ۵متر
۱۱۵ ، ۱۴۰ و ۱۷۰ متر متراژ های ساختمان میباشد
نورگیر بسیار عالی
تراس قابل چیدمان
ساختمان دارای برق اضطراری برای تمامی قسمت ها
و منبع آب اضطراری
روف گاردن بسیار جذاب
سالن پارتی و سالن ورزش در روف گاردن
و یک سالن ورزش هم در طبقات منفی
دارای ۲ پارکینگ سندی
دسترسی راحت به خیابان های اصلی
بدون هیچ گونه ریشه
واحد آماده تحویل

مشاور شما پدرام

دزاشیب نوساز مدرن ۱۷۰ متر ۳ خواب

قیمت:83میلیارد

آژانساملاک نیک
Background pattern
آژانساملاک نیک