4. منطقه 1
  5. حکمت
کد آگهی: 3518087
انتشار: 2 هفته پیش

فروش آپارتمان/برج 3 خوابه در حکمت

قیمت کل(تومان)51 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)283.33 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - حکمت
ساخت 1387
180 متر
3 اتاق
انباری
1 پارکینگ
آسانسور
طبقه 4
تعداد کل طبقات:5 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
نوع سرویس‌بهداشتی:اشاره نشده
تعداد واحد در طبقه:4 واحد
جهت واحد:شرقی, شمالی
گرمایش:اشاره نشده
سرمایش:اشاره نشده
نمای ساختمان:نمای سنگی
جنس کف:سنگ
پارکینگ سرپوشیده سونا سالن اجتماعات دوربین مداربسته نگهبانی ۲۴ ساعته استخر جکوزی بالکن و تراس لابی درب ضد سرقت
درود بر شما

یک واحد۱۸۰ متری ۳ خواب تک مستر

برای کسب اطلاعات بیشتر با من تماس بگیرید

من فریمهر رضاپور مشاور شما و در کنار شما هستم.

فروش آپارتمان/برج 3 خوابه در حکمت

قیمت:51میلیارد

آژانسمعتمد
Background pattern
آژانسمعتمد