2. خرید
  3. ساوجبلاغ
  4. شهر جدید هشتگرد
کد آگهی: 3518047
انتشار: 4 هفته پیش

فروش ویلای دوبلکس در البرز

قیمت کل(تومان)21.50 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)134.38 میلیون
قابل معاوضه
نوع سند: سایر
ساوجبلاغ - شهر جدید هشتگرد
ساخت 1398
160 متر
فروش ویلای دوبلکس دراستان البرز
متراژ زمین:۱۵۶۰ متر
بنا:۱۶۰ متر مربع
کاربری زراعی
دارای برق و چاه عمیق
محوطه سازی شده
انباری،آلاچیق،آبنما و استخر روباز
سند تحت اقدام
دارای درختان میوه از قبیل زردآلو،قطره طلا،شابلون،سیب و...
بدون قناصی به ابعاد۳۰×۵۲
موقعیت:البرز،ساوجبلاغ،پایین سهیلیه،روستای لشگرآباد
فروش نقدی یا نصف ثمن معامله معاوضه با ملک در رامسر یا استان گیلان

فروش ویلای دوبلکس در البرز

قیمت:21.50میلیارد

آژانسصدرا
Background pattern
آژانسصدرا