2. خرید
  3. تبریز
  4. شمس تبریزی
کد آگهی: 3517985
انتشار: 3 هفته پیش

فروش باغ در تبریز

قیمت کل(تومان)6 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)3.53 میلیون
نوع سند: سایر
تبریز - شمس تبریزی
اشاره نشده
1700 متر
اشاره نشده
انباری ندارد
اشاره نشده
آسانسور ندارد
اشاره نشده
تعداد کل طبقات:اشاره نشده
آب گرم:اشاره نشده
تعداد سرویس‌بهداشتی:1
استخر
1700 متر باغ، قیمت کل 6000 ٬ 000 ٬ 000
زمینهای کرجان
آب سهم از چاه عمیق
سند نسق شجره‌نامه رسمی
فنس کشی شده، برق قابل خرید
نصفش تقریبا 800 - 900 مترش هم قابل‌فروش هست
انواع درختان از جمله آلو، آلبالو، زرشک سیاه، شاه‌توت، سیب، انجیر، بادام، گردو، گوجه سبز، سنجد، انگور، گل محمدی و …
کانکس 15 متری، اتاق خالی، 2 استخر
Tel: -

فروش باغ در تبریز

قیمت:6میلیارد

مالک
Background pattern
مالک