Thumb 1
Thumb 2
Thumb 3
+11عکس
  1. خانه
  2. خرید
  3. تهران
  4. منطقه 1
  5. سوهانک
کد آگهی: 3517902
انتشار: 3 روز پیش

سوهانک برج باغ مدرن

قیمت کل(تومان)76.50 میلیارد
قیمت هر متر مربع(تومان)300 میلیون
نوع سند: تک برگ
تهران - سوهانک
ساخت 1403
255 متر
4 اتاق
انباری
3 پارکینگ
آسانسور
طبقه 4
تعداد کل طبقات:11 طبقه
آب گرم:موتور خانه
تعداد سرویس‌بهداشتی:4
نوع سرویس‌بهداشتی:ایرانی و فرنگی
تعداد واحد در طبقه:3 واحد
جهت واحد:شرقی, غربی, جنوبی, شمالی
گرمایش:داکت اسپیلت
سرمایش:داکت اسپیلت
نمای ساختمان:نمای ترکیبی
جنس کف:سنگ
آشپزخانه اوپن کپسول آتش‌نشانی باشگاه سیستم اعلام حریق سالن اجتماعات دوربین مداربسته نگهبانی ۲۴ ساعته بالکن و تراس لابی ورودی اختصاصی درب ضد سرقت
سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان
واحدهای مشابه دیگه هم در منطقه موجود هست.

سوهانک
۲۵۰ متر
برج باغ مدرن
بدون مشرف
۴ خواب
۳ خواب مستر
نورگیر و نقشه عالی
لابی مجلل
لابی من ۲۴ ساعته
سرایدار مقیم
سالن‌اجتماعات
سالن جیم
۲۰۰۰ متر حیاط
۲ لاین آسانسور
و...
قیمت پایه هر طبقه ۳٪ افزایش
جهت اطلاعات بیشتر و بازدید لطفا تماس بگیرید

سوهانک برج باغ مدرن

قیمت:76.50میلیارد

آژانساملاک الوند
Background pattern
آژانساملاک الوند